Dla ucznia i rodzica

Stypendium Starosty Mikołowskiego 07.2017

W dniu 19.07.2017 r. przyznano „ Stypendium Starosty Mikołowskiego” - Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mikołowski.

Czytaj więcej...

Stypendia Starosty Mikołowskiego

W dniu 07.02.2017 r. przyznano „ Stypendium Starosty Mikołowskiego” . Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mikołowski.

Czytaj więcej...

Stypendia Starosty Mikołowskiego 07.2016

W dniu 12.07.2016 r. przyznano „Stypendium Starosty Mikołowskiego” . Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mikołowski.

Czytaj więcej...

Stypendia Starosty Mikołowskiego

Stypendia Starosty Mikołowskiego W dniu 10.02.2016 r. przyznano „ Stypendium Starosty Mikołowskiego” . Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mikołowski.

Czytaj więcej...

Opłaty dobrowolne. Nie można zmuszać do składki na szkolną radę rodziców

Ubezpieczenie wypadkowe NNW nie jest obowiązkowe. Szkoły nie mogą też pobierać opłat za m.in. korzystanie z e-dziennika - Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomina rodzicom, że wszelkie opłaty w szkole publicznej są dobrowolne.

Czytaj więcej...

Matura ostateczna. Brak możliwości zaskarżenia jest konstytucyjny

Brak możliwości zaskarżenia unieważnienia matury do sądu administracyjnego jest zgodny z konstytucją - orzekł w poniedziałek Trybunał Konstytucyjny. Badał on skargę 18 licealistów, którym unieważniono maturę z chemii, bo ich prace uznano za niesamodzielnie.

Czytaj więcej...

Stypendia Starosty Mikołowskiego

W dniu 07.07.2015 r. przyznano "Stypendium Starosty Mikołowskiego" . Stypendium przyznawane jest w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mikołowski.

Czytaj więcej...