Kultura i Sport

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2016/2017

Powiat Mikołowski był współorganizatorem Powiatowych zawodów sportowych dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody sportowe o Puchar Starosty Mikołowskiego odbywały się zgodnie z harmonogramem Szkolnego Związku Sportowego.

Czytaj więcej...

Ankieta dotycząca przygotowania Kalendarza imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych 2018

Ankieta dotycząca przygotowania „Kalendarza imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych 2018” w Powiecie Mikołowskim jest do pobrania TUTAJ

INDUSTRIADA - święto szlaku zabytków techniki

PROGRAM IMPREZ ZORGANIZOWANYCH PRZEZ
P.T.P. MUZEUM ENERGETYKI W ŁAZISKACH GÓRNYCH
WRAZ Z URZĘDEM MIASTA ŁAZISKA GÓRNE 30.06.2012r.


Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2015/2016

Trzy mikołowskie szkoły – Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Gimnazjum Nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcące nie miały sobie równych i zwyciężyły w Powiatowym Współzawodnictwie Sportowym o Puchar Starosty Mikołowskiego w roku szkolnym 2015/2016, którego uroczyste podsumowanie odbyło się dnia 22 czerwca 2016 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Mikołowie.

Czytaj więcej...

Rywalizacja sportowa szkół w roku szkolnym 2014/2015

Dnia 23 czerwca 2015 roku zorganizowano uroczystość podsumowującą rywalizację sportową szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. To miłe spotkanie zgromadziło w sali sesyjnej starostwa władze powiatu na czele ze starostą Henrykiem Jaroszkiem, wicestarostą Markiem Szafrańcem oraz naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Krystyną Morawiec. W spotkaniu uczestniczył prezes Szkolnego Związku Sportowego Cezary Karbowski, koordynator sportu ds. szkół ponadgimnazjalnych Roman Perczak, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie szkół, które zajęły w rywalizacji sportowej I, II, lub III miejsce.

Czytaj więcej...

Rywalizacja sportowa szkół w roku szkolnym 2013/2014

Dnia 25 czerwca 2014 roku zorganizowano uroczystość podsumowującą rywalizację sportową szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. To miłe spotkanie zgromadziło w sali sesyjnej starostwa władze powiatu na czele ze starostą Henrykiem Jaroszkiem oraz naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Krystyną Morawiec. W spotkaniu uczestniczył prezes Szkolnego Związku Sportowego Cezary Karbowski, dyrektorzy szkół, nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie szkół, które zajęły w rywalizacji sportowej I, II, lub III miejsce.

Czytaj więcej...

Rywalizacja sportowa szkół w roku szkolnym 2011/2012

Dnia 27 czerwca w mikołowskim I Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Miarki zorganizowano uroczystość podsumowującą rywalizację sportową szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Na miejsce spotkania wybrano I LO, bowiem to właśnie ta szkoła wygrała współzawodnictwo szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2011/2012.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…