Aktualności

Ankietowe badania rolnicze 2018

  • ankiety_rolnicze_2018
Główny Urząd Statystyczny informuje, że na terenie województwa śląskiego będą prowadzone badania ankietowe.
Badania będą prowadzone przez ankieterów - pracowników Urzędu Statystycznego w wylosowanych gospodarstwach domowych i rolnych, w sklepach, na targowiskach oraz na przejściach granicznych.

Zbiorcze wyniki badan wykorzystywane są:
- do podejmowania decyzji ekonomicznych,społecznych i administracyjnych
- w rocznikach,publikacjach tematycznych i analizach statystycznych

Badania będą realizowane przez formularz elektroniczny, wywiad telefoniczny i wywiad bezpośredni.

Główny Urząd Statystyczny gwarantuje poufność udzielanych informacji. Tożsamość ankietera można potwierdzić kontaktując się pod nr tel. 32 77 91 291; 695 255 244 oraz adres e-mail: D.Gwozdz@stat.gov.pl

Kondolencje

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"
Wisława Szymborska


Szczere wyrazy współczucia
Zofii i Stanisławowi Niteckim
z powodu śmierci syna
składa
Zarząd Powiatu Mikołowskiego

Godziny urzędowania w dn. 22 stycznia 2018 r.

W dniu 22 stycznia 2018 roku sala obsługi interesantów Starostwa Powiatowego w Mikołowie będzie czynna w godzinach od 8:00 do 15:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym

  • ankieta_koniunktury
Urząd Statystyczny informuje, że w dniach od 15 do 31 stycznia 2018 r. na terenie całego kraju zostanie przeprowadzona Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym AK-R. Badania ankietowe będą realizowane przez ankieterów Urzędu Statystycznego w Katowicach.
Jednocześnie informujemy, że wykaz badań ankietowych realizowanych w 2018 r. jest dostępny na stronie http://form.stat.gov.pl/BadaniaAnkietowe/2018/harmonogram.htm

Bezpieczne ferie 2018

W związku z rozpoczęciem tegorocznych ferii zimowych na terenie Powiatu Mikołowskiego zainicjowana została akcja pod nazwą: "Bezpieczne Ferie 2018". Celem akcji jest koordynacja przedsięwzięć podejmowanych na rzecz zapewnienia bezpiecznego wypoczynku dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Działania rozpoczną się 12 stycznia 2018 r. i prowadzone będą do 26 lutego 2018 r.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o konsultacjach społecznych w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół niepublicznych i placówek niepublicznych...

Zawiadomienie o konsultacjach społecznych w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół niepublicznych i placówek niepublicznych prowadzonych na terenie powiatu mikołowskiego oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości ich pobierania i wykorzystania.

Czytaj więcej...

Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady prawne w dniu 8 stycznia 2018 roku od godziny 14:00 do godziny 18:00.

Od godziny 15:00 wejście na porady prawne tylko ostatnim wejściem "C".

Za utrudnienia przepraszamy.

Podkategorie